A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Dani, Linda Hakaj, Vellezerit Aliu & Gjyle Qollaku - Potpuri Gezuar 2016


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2016

2016-01-08T22:52:10

Më Shumë Nga

Gjyle Qollaku

Më Shumë Nga

Vellezerit Aliu

Më Shumë Nga

Linda HakajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Gezuar 2016" kënduar nga Dani, Linda Hakaj, Vellezerit Aliu & Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dani, Linda Hakaj, Vellezerit Aliu & Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...