A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rap Star - Honey  (Feat. Mixer & Lyric Master)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2010

2010-09-29T01:43:30

Featuring

Lyric Master


une te dua ty edhe jo tjeter
se ti per mue je e vetmja femer
e vetmja femer qe kam dash
the fjalen te dua asnjer sta thash
me ka marr malli loti po me tret
vetem telefoni mallin po ma hek
dua te te perqfoj te ndjej
se je me mua ta shuj mallin tim
ne buzet e tua
kshtu kjo jet eshthe bere monotome
ti digjesh per mue une per zemern tende
e mallkoj gurbetin edhe ket largsi
dhe e lus zotin te me bashkoj me ty (3
perse jemi te ndar edhe sjemi
te bashkuar pse zoti na ka vrar kaq shum jemi larguar perse syt e mi rrjedhin veq
lot nga qe jemi larg
edhe ste pergdheli dot
zemra nuk me rreh se nuk
gjen gezim sepse ti mungon
ne kraharorin tim
perse zemra nuk me rreh
se per ty ka ndjenja
pse syri nuk me shef
sepse ti je rrezja

REF:merre zemren time
dhe me te jeto
ateher do ta dish
ky shpirti sa te do
nese ti nuk me njeh
mos me ler te pres
merre jeten time
dhe me ler te vdes (3


Ky tekst u dërgua nga Rap Style :d