A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

RapBoy - Heartbroken


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T10:00:03


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Heartbroken" kënduar nga RapBoy.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Heartbroken".
Videoklipi nga RapBoy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kastro Zizo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kastro Zizo do të vijë me një këngë të re shoqëruar edhe me videoklip.
Kënga mban titullin “Heartbroken” që nga anglishtja në shqip përkthehet “Zemërthyer”. Kastro Zizo është bërë pjesë e labelit 360 PM Records dhe ndoshta për këtë arsye edhe kënga e radhës vjen në anglisht, për tu dëgjuar edhe në tregun ndërkombëtar. Në rrjetin social Facebook Kastro ka ndarë me ndjekësit e tij edhe një foto nga kënga që pritet të lançohet së shpejti, siç shprehet dhe vetë ai.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018