A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Rattle është një këngëtar. Në Maj 2012, Rattle merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Lshoma Binen". Në Maj 2013, Rattle & Mul Aka Mg marrin pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Edhe Sa Me Prit". Në Korrik 2014, Rattle merr pjesë në Kosova Fest 2014 me këngën "Me Plot Vlera". Më datë 10 Dhjetor 2014, Mg & Rattle publikojnë videoklipin "Nuk Ka Vend Per Lot". Më datë 11 Mars 2016, Rattle publikon videoklipin "Vet Ke Gabu". Më datë 27 Prill 2018, Rattle publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Double D

Marin Jancu

Dinno

Cufa

Dr.Rabbit

Mr. Babushi

Snero

El-Metro

Rbs


Tags: Rattle

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018