A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ray Black - Kthehu  (Feat. Fenixx)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T00:09:41

Ku mbeten ata sy, ku mbet ajo dashni, ku mbeten ato ndenja qe une kisha per ty, ku mbete edhe ti a po m'tregon ku je shku pse pa t'than asnje fjale prej meje je largu.
Eci qdo dite rrugeve ty duke t'kerku e lus t'madhin Zot edhe njeher me t'taku e me mujt me t'kallxu se nuk te kom harru se n'zemer je kan ti edhe ke me mbet aty.
Po ndoshta eshte vone falje me t'kerku se prej takimit fundit shume kohe kan kalu ndoshta ma smendon per mu e kreit i ke harru por dije se askend si ty s'kum dashuru.Dalna dej jasht e qoj kryt nalt filloj t'therras emrin tend me ze te lart shpresoj te me degjosh e zanin ma njeh jam qaj qe urren sott e qe ke dashur dje.
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018