A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rea Nuhu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Rea Nuhu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Rea Nuhu ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 6. Në Tetor 2017, Kastro Zizo & Rea Nuhu marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Pa Faj". Më datë 14 Shkurt 2018, Kastro Zizo & Rea Nuhu publikojnë videoklipin "Dita Dites"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Sarentina Cako

Jola

Katrin

Dea Strica

Anisa Smajlaj

Diellza Ibishi

Ardita Begu

Jona

Irida Pojani


Tags: Rea Nuhu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018