A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Real K - Kthehu  (Feat. Luma)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2011

2011-09-22T18:18:08

Real K
Sa her po me mbjer dermend
buza jote po me cmend
nuk e di ka po shkoj
nuk e di un ka po vashdoj
ftyra jote bash syve t'mi
pi kujtoj nuk e di qka po boj
pe kam ti se se di as qka po rri
ti po kujton se te genjen
pa ty veten smuj ta qej
u pi krejt ti me cmend
pa ty un asgje nuk vlej
jeta jem osht e kot
ne sy te mi dalin lot
nuk te ndroj me asgje
asgje qe kam per kot

Baby un vetem ty te dua
dua tjesh me mua vetem me mua
ti po me pret un po te pres (te pres)
ne zemer un e ndjej se me ty do te mbes
shpresoj shdo minut qe kaloj mendoj veq ti
po sdi qka t'thom per perpara ti me del
po mes pa fjal skam tekst me ta shpre
se sa per ty kam ne mall

Luma ref.2x
tlutem kthehu se jom ka te pres
ty vetem ty te dua dhe pa ty sdua dame

Real K
ndoshta un po gaboj
qe nket jet veq ty te deshiroj
mundohem tet harroj
po koqa zemra nuk ma lejoj
mos se nuk jeton pa mua
si me ato kurva qe me thehen
ndoshta ishin vetem fjal
dhe me zemer nuk me doje
nese nje dit e kupton
sa kam qa me lot ne sy
dije se kjo zemra ime
ende do perkentert per ty
nese nje dit e kupton
se per ty shum kam vuajtu
dije se ne zemren time
perjet ty t'kame te ruajtur

e veshtir kjo jet pa asnje rrugdalje
me detyra edhe vetvetes qe ti kerkoj
folje kryhet sa femnat pa gjum
pa ty i kam kaluar dhe sene
te tjera ty te kan ndruar

Luma ref.2x
tlutem kthehu se jom ka te pres
ty vetem ty te dua dhe pa ty sdua dame

Real K
une te dua ne zemren time
keta e bej vetem per ty
hiq sbesuan ne kujtime
mendjen ton veq ty
un du te t'harroj po ne mendje spo largohesh
un ty te dua ti ne tjetrin dashurohesh
ndoshta po gaboj per gjithqka qe po mendoj
ndoshta veq ne ender ti mu don te shikoj
edi qe gabova por po te kerkoj falje
shpresoj ne mes teje ne taktik ti me doje

Luma ref.2x
tlutem kthehu se jom ka te pres
ty vetem ty te dua dhe pa ty sdua dame


Ky tekst u dërgua nga GuutaaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018