A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
RealGangsta

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: RealGangsta është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ky grup ka dy pjestar:Dimmmz dhe Royal-P. Keta te dy kan inqizuar shume kenge ne studion INTERPLAY. Nje nder kenget me te preferuar nga fansat eshte kenga e quajtur Qka u Bo. Kete kenge e kane bere se bashku me WG. Edhe WG ishte pjestar i ketij grupi por ai dha doreheqje....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Maskat-G

K-Boy's

Double-G

Master D

North Side

Tingujt E Zemres

JT

Treshat

Zineflw

T1gr4t


Tags: Realgangsta, Real Gangsta

Krijo Një Kartolinë