A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Red Bloody

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Red Bloody është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i tij i vërtetë është Kreshnik Hasani. Ka lindur dhe jeton ne Prishtinë. Më datë 3 Shkurt 2013, Red Bloody publikon videoklipin "U Fejove". Më datë 28 Korrik 2013, Red Bloody publikon videoklipin "I Braktisur". Më datë 11 Prill 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Dhimbja Jote". Më datë 9 Qershor 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Ti Je Zgjedhja Ime", në bashkëpunim me Edona Hasanaj. Më datë 5 Gusht 2015, Red Bloody publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ashiqare
U Fejove
Ti Je Zgjedhja Ime
Ti E Don Famen
Jo Mo
Beb
Me Ty
Dhimbja Jote
I Braktisur


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Albatrit Muqiqi

Gzim Ukiqi

Qendrim Pllana

Estto

Petrit Geci

Vali Kuqi

Lind Islami

NORD (Rinor Durmishaj)

Egzon Pireci

Gëzim Gashi


Tags: Red Bloody, Kreshnik Hasani

Red Bloody në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë