A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Redi Penko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Redi Penko është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Shkurt 2011, Redi Penko publikon videoklipin "Do Te Shkoj Ku Ma Ka Enda". Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto & Redi Penko publikojnë videoklipin "O Mire Se Na Erdhe". Më datë 24 Janar 2018, Redi Penko, Edi Gjata & Gersa Pjetri publikojnë videoklipin "Moj Syzeza, Gushebardha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Behar Spahiu

Klordian Rama

Shpetim Selami

Gramoz Tomorri

Nimet Sulkaj

Ylli Alushaj

Ledio Arapaj

Sokol Fejza

Perlat Pashaj

Emiljano Dhe Grupi


Tags: Redi Penko

Krijo Një Kartolinë