A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Redison Cara

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Redison Cara është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 20 Prill 2017, Redison Cara publikon videoklipin "Për Ty S'po Ma Ni". Muzika e këngës dhe teksti u punua nga vetë Redison Cara. Më datë 14 Qershor 2017, Redison Cara publikon videoklipin "Dashuria Si Thesar". Më datë 28 Shtator 2018, Redison Cara publikon videoklipin "Meso Te Duash". Më datë 13 Prill 2019, Redison Cara publikon videoklipin "Degjoj Zera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Redion Mulleti

Besnik Lilaj

Amarildo Gjypi

Axhesjo Xhangolli

Dori Loshit

Silvio Vasili

Silvi Nishtulla

Luka Shkoza

Emi Lelo

Xhepi


Tags: Redison Cara

Krijo Një Kartolinë