A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Rely është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Qershor 2015, Rely publikon videoklipin "Puthja E Fundit". Më datë 8 Shkurt 2017, Rely publikon videoklipin "Rrugaç". Më datë 1 Mars 2017, Rely publikon videoklipin "Egokarma". Më datë 15 Mars 2017, Rely publikon videoklipin "Silikon". Më datë 18 Maj 2017, Rely publikon videoklipin "Gabimet", në bashkëpunim me 2 Gunz. Më datë 10 Gusht 2017, Rely publikon videoklipin "Ligj Dhe Maliq". Më datë 3 Maj 2018, Rely publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llonkku

Bess (Familia Ideale)

Kino

Ralien

I Panjohuri

Dashoni

Fida

Lil Erdi

J.B.

Last Daddy


Tags: Rely

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018