A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
İrem Derici

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: İrem Derici është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,[kaynak belirtilmeli] Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano . "Bensiz Yapamazsın" isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır. "Bensiz Yapamazsın"ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar'a aittir. Ayrıca Melih Kibar'ın son bestesi olarak bilinmektedir. Mayıs 2013'te ikinci teklisi "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Serenay Sarikaya

Poli Genova

Elena Ristevska

Dulce Maria

Brenda Asnicar

Indila

Eleftheria Eleftheriou

Jennifer Peña

Edurne

Maite Perroni


Tags: İrem Derici

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018