A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remson Ukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Remson Ukaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Më datë 22 Gusht 2017, Remson Ukaj publikon videoklipin "Une Te Gici". Më datë 12 Tetor 2017, Remson Ukaj publikon videoklipin "A Nuk E Di". Më datë 16 Maj 2018, Remson Ukaj publikon videoklipin "Ah More Dynja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Festi Sheges

Ilir Fazlijaj

Emin Tafa

Miri (Tallava)

Agron Lugbunari

Ridvan Osmani

Selim Struga

Besim Ademi

Vllaznim Prizreni

Fida


Tags: Remson Ukaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018