A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Remson Ukaj - Prej 1 Dinar Ti Bojme 2


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2016

2016-12-08T13:10:52

Gjith dëshirova që ta mbar
Një vajzë që m'ban rahat
Që ma knaq shpirtin tim
Prej një dinarit ti bon dy

Kqyrni Kqyrni mirë
Edhe hapni sytë
Se qka mendon njeri
Jo kur nuk po i del

Mendova që të kam për jetë
T'jam i lumtur dej sat vdes
Me zhjedh shum nuk ish mirë
Mat keqen e bjer ne shpi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018