A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Remson Ukaj - Tallavan E Kam Studiu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2016

2016-11-27T16:12:53

Na na na Jena shqiptar
Tallava këngën e knojm
Se për ju ma sjemi ngushtë
Javë bojm zemrën prush

Tallavan e kam studio
Një lajm popullit me jav qu
Let flasin për në qka dojn
Në pesë parë nuk i dhojm

Na na na Jena shqiptar
Se qka knojm hit ka mu ba
As pak neve nuk na vyni
Se botën vet e dridhim

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018