A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Remzije Osmani - Bini Trima Zogjtë E Shqipes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1990

1990-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Qan Kosova Per Bijt E Vet"


ngoni djem o trima te nanes
qendroni fort o si luan
ngoni trima sokola te malit
ju past nana
mos i leshoni rruges dushmanit
ju past nana

se ismajl qemajli
me plakun bajram curri
e me shume trima
jan que ne kamb
o se nuk durojn o
hasmi me shkel ne ket ane (2x)

ngoni djem o trima te nanes
qendroni forte si luana
mos i leshoni rrugen dushmanit
ju past nana
mos t'ja falim ket toke te lasht
te digjemi gjer ne asht

se mic sokoli para grykes topit
me gjoks hapur o i ka dal
o se nuk duron o
hasmi me shkel ne kto ane (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018