A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzije Osmani - Mos Harro


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kenga Jeton"


Ka shume dite qe etjen time
E shuaj me lot
Ka shume dite qe nje fjale zemre
Askush nuk ma thote |2X|

Mos harro se bashke jetuam
Bashke mengjezet na kane zbardh
Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam pritur e nuk ke ardhe.

Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam prite dhe nuk ke ardhe.

Ka shume dite qe e pres diellin
Te ma shkrin boren ne zemer
Ka shume dite qe buza ime
Pershperit nje emer |2X|

Mos harro se bashke jetuam
Bashk mengjezet na kan zbardh
Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam pritur e nuk ke ardhe.

Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam prite e nuk ke ardhe.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018