A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Remzije Osmani - Një Natë Në Mitrovicë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kosove Mire Se Te Gjeta"


ku te kam ty
oh or vellau i motres
po te thras nga zemra e kosoves
mbram e pash ni anderr tje lurme
me erdh ni trim o me dy kobure
ishin vlla koburet e ises
me tha ku je qika e mitrovices
pse kaq heret ne gjum paske ra
a ke moter o mori a ke vlla e

mir se erdhe i thash baca ise
ato dite o pushka kur ka kris¨
o bab e nane ne prag mikan vra
me ka mbet gjalle o vetem edhe ni vlla
ku e ke moj oj burrnesh at vlla
paskam cef vec ni her me pa
ndryshe fjalet i kemi pas than
vendin tim o per gjy mos me lan e

o cou burrnesh laj ni her syt¨
ku e ka kullen trego vellau yt
du mem cue drejt te dera e tij
ti hyn thirre se une mrena svij
ah bre vlla sa shum jam ngushtue
ne shpin tane sec mu desht me prue
kur ti dole krisen dy kobure
e pash veten o se isha knej ure

kur ti dole krisen dy kobure
e pash veten o se isha knej ure


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018