A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Vetem Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Nexhat Osmani

Këngë e albumit:

"Jeton Dashuria Jone"


Nexhat:

Vetem ty ta fala jeten
vetem ty ta fala boten,
vec nje here te rri me ty,
vec nje here ta zaptojm boten
tani sikur t'kisha mundur
te te them vec nji fjal,
nata sdo t'na kishte ndaaa.
Ref.
Vetem ti moj,vetem ti
me ke vra me bukuri
a,i thuhet zemres jo?
kur te dua dhe me dooo(2x).

Remzija:

Vetem ty te dua sonte,
vetem ty me ben te lumtur,
dhe nuk dua kurr te ndahem
nga ata dy syte e bukur
tani sikur t'kisha mundur
te ta them vec nji fjal,
nata sdo t'na kishte ndaaa.
Ref.
Vetem tiii vetem ti
me ke vra me bukuri
a,i thuhet zemres jo?
kur te dua dhe me dooo(2x).


Ky tekst u dërgua nga Dibra E Madhe
Më Shumë...