A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzie Osmani - Kaçurelat Per Mbi Balle


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur Zemra Kendon"


ti me je e bukur
fluturon si flutur
mos naj ngacmo
cunat moj goce
e bukur e bukur (2x)

REF:
kacurrelat per mbi ball
ta kan shtu moj bukurin
se me naze kur vallzon
ma djeg zemren si qiri (2x)

ti me je bel holl
e kuqe si moll
mos na i ngacmo
cunat moj goc
me mindil ne dore (2X)

REF:
kacurrelat per mbi ball
ta kan shtu moj bukurin
se me naze kur vallzon
ma djeg zemren si qiri (2x)

REF:
kacurrelat per mbi ball
ta kan shtu moj bukurin
se me naze kur vallzon
ma djeg zemren si qiri (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018