A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Dhe Nje Her


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2009

2009-10-18T19:32:50

Më Shumë Nga

Nexhat Osmani

Këngë e albumit:

"Kot Sillesh"


dhe nje her
dhe nje her
si te kthehet
jeta m'brapa
dhe nje her

dhe nje her
dhe nje her
si te kthehet
jeta m'brapa
dhe nje her

REF
do te dije si te mashtroj
do te dij si t'ledhatoj
do te dij si te vepreoj
vec per ty moj vashe

do te dije si te mashtroj
do te dij si t'ledhatoj
do te dij si te vepreoj
vec per ty moj vashe

II
dhe nje her
dhe nje her
si te mundem te takoj
dhe nje her

dhe nje her
dhe nje her
si te mundem te takoj
dhe nje her

REF
do te dije si te mashtroj
do te dij si t'ledhatoj
do te dij si te vepreoj
vec per ty moj vashe

do te dije si te mashtroj
do te dij si t'ledhatoj
do te dij si te vepreoj
vec per ty moj vashe

III
dhe nje her
dhe nje her
mu lajmro o zemra ime
dhe nje her

dhe nje her
dhe nje her
mu lajmro o zemra ime
dhe nje her

REF
do te dije si te mashtroj
do te dij si t'ledhatoj
do te dij si te vepreoj
vec per ty moj vashe

do te dije si te mashtroj
do te dij si t'ledhatoj
do te dij si te vepreoj
vec per ty moj vashe


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...