A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Remzie Osmani - Bukur Qenke Bojadise  (Feat. Kumrije Buqaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2013

2013-05-07T08:24:52

Featuring

Kumrije Buqaj


Sebashku...
Bukur qenke bojadis
Moj trandafile x2

Sa e mir qe qenke rrit
Moj trandafile x2

Midis shoqesh po ban drit
Moj trandafile x2

Peshqesh rrujtur per ket dit
Moj trandafile x2

Remzija...
Oj nate dimni
N'ato male
Dimen o dimen o e
Kendon zogu i veres o

Ani ku ta gjej
Ket nat te bardhe
Dimen o dimen o e
Kendon zogu i veres o

Ani po na kemi
Te dy zemra
Dimen o dimen o e
Kendon zogu i veres o

Sebashku...
Te dy zemrat t'i lejm prapa
T'i lejm mbrama
Do t'i thrresim
Njeren mbrapa njeren mbrama

Si selvi te rriti nana
T'rriti nana x2

Vet e deshte ti e morre
Bij e morre x2

U bone nuse lule bore
Lule bore x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018