A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Lum Kush Gjen Fatin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Nexhat Osmani

Këngë e albumit:

"Gjerdani I Dashurise"


Nexhati...
Kafe m'kafe me shkoj dita
Me shoqni kam mbet

Remzia...
Per ty o mor vlla i motres
Paska qen kjo jet x2

Nexhati...
Po me thon krejt shoqnia
Per me ndejt beqar

Remzia...
Martohu se nuk esht jeta
O vetem behar x2

Kafe m'kafe djalo mbete
Po ja sheh hajrin ksaj jete

Nexhati...
Vallahi nuk du me rrejt
Kam vendos beqar me met

Remzia...
Kafe m'kafe djalo mbete
Po ja sheh hajrin ksaj jete

Nexhati...
Do e mbaj me u martu
Veç kur Zoti ta ket shkru

Ref...x2
Lum kush gjen lum kush gjen
Fatin e vertet
Dashuria dhe martesa
O sa kan lezet

Nexhati...
Esht e embel beqaria
Duhet me e shiju

Remzia...
Dhe martesa boll e mir
Lum kush u martu x2

Nexhati...
Me shoqni po e çoj jeten
Se martesa pret

Remzia...
Vjen nje dit edhe shoqnia
Sheh punen e vet x2

Kafe m'kafe djalo mbete
Po ja sheh hajrin ksaj jete

Nexhati...
Vallahi nuk du me rrejt
Kam vendos beqar me met

Remzia...
Kafe m'kafe djalo mbete
Po ja sheh hajrin ksaj jete

Nexhati...
Do e mbaj me u martu
Veç kur Zoti e ka shkru

Ref...x2
Lum kush gjen lum kush gjen
Fatin e vertet
Dashuria dhe martesa
O sa kan lezet

...

Ref...x2
Lum kush gjen lum kush gjen
Fatin e vertet
Dashuria dhe martesa
O sa kan lezet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...