A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ne Mes Te Nates Te Lash / Dada Sale


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2017

2017-12-02T16:14:38

Më Shumë Nga

Nexhat OsmaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Mes Te Nates Te Lash / Dada Sale" kënduar nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...