A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remzije Strumcaku (Rema)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Remzije Strumcaku (Rema) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter". Në vitin 2012, Remzije Strumcaku publikon albumin "Live". Në vitin 2014, Remzije Strumcaku publikon albumin "Dridhe Belin". Më datë 9 Dhjetor 2015, Rema publikon videoklipin "I Need Your Love". Në vitin 2016, Remzije Strumcaku (Rema) publikon albumin "Kenge Dasmash 2016". Më datë 3 Mars 2017, Remzije Strumcaku publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Dridhe Belin (2014)

Live (2012)

Moj Dashni E Vjeter (2011)


» Dërgo Një Këngë »

A Thua Ma Fale
Luje
Po Knaqem
I Need Your Love
Shprehu


Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Gashi

Arbnore Kleçka

Xhemile Veselaj

Sanimete Krasniqi

Majlinda Topanica

Sala Maloku

Raimonda Kovaçi

Shemsie Gashi

Drandofile Rama (Filja)

Valbona Spahiu


Tags: Remzije Strumcaku, Remzie Strumcaku, Rema

Krijo Një Kartolinë