A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzije Strumcaku (Rema) - Solla Solla Mindilin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/10/2012

2012-10-01T14:48:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Solla Solla Mindilin" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remzije Strumcaku (Rema) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Selimi - Solla Solla Mindilin

2x
Solla Solla Solla Solla Mindilin
Mora Mora Mora Mora mat Mirin

2x
Solla Solla Solla Solla Shamien
Mora Mora Mora Mora Mat Miren

Aziz Murati - Solla Solla Mindilin

bukuriii.. pot shoh me sy e emrin tan spo ta di x2.

solla soolla solla solla mindilin mora mora mora mat mirin ....solla solla solla solla mindin mora mora mat mirin

a e di kur m`jetu betu se me mu ke mu martu .. a e di kur ma dhe besen se me mu do \dot bajsh martesen ..

solla soolla solla solla mindilin mora mora mora mat mirin ....solla solla solla solla mindin mora mora mat mirin x4
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018