A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Doko
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
Këndon kryesisht: pop hip-hop

Renato Doko është këngëtar. Pasioni i tij eshte arti skenik, qe ne vogeli. Ai vjen nga nje familje e thjeshte nga qyteti i mrekullueshem i Pogradecit.

Më datë 28 Shtator 2016, Renato publikon videoklipin "Tipi".

Më datë 12 Dhjetor 2016, Renato Doko publikon videoklipin "Bob".

Më datë 10 Janar 2018, Renato Doko publikon videoklipin "Fustani".

Më datë 9 Korrik 2018, Renatto publikon videoklipin "Dale Dale".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018