A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renis Gjoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Renis Gjoka është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Ai është një nga këngëtarët më të spikatur të rrymës rrok dhe kjo jo rastësisht pasi kënga është e trashëguar në genet e tij. Ai është shkëputur nga grupi i tij “Burn” dhe prej vitesh ka krijuar nje karriere solo mjaft te suksesshme. Në Nëntor 2012, Aleksandër Gjoka & Renis Gjoka marrin pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "I Njejti Do Mbetem". Më datë 10 Korrik 2013, Renis Gjoka publikon videoklipin "Apo E Kam Gabim?". Muzika e këngës u p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nipi i

Aleksandër Gjokës

Ish-Anëtar i grupit

Burn

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edison Bregu

Gledi

Andos

Nijazi Bytyqi

Senad Rrahmani

Gima

Kristo Trendafili

BB Poqi

Edi King

Gjergj Jorgaqi


Tags: Renis Gjoka, Burn, Renis Gjoka Band, Aleksander Gjoka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018