A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Resmije Ameti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Resmije Ameti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 6 Qershor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Këngë Për Nuri Seferin". Më datë 20 Nëntor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Kuq E Zi". Muzika e këngës u punua nga Sami Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu. Në vitin 2016, Resmije Ameti publikon albumin "Kush Po Lun Ne Valle". Në vitin 2017, Ibrahim Kasami & Resmije Ameti publikojnë albumin "Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valentina Krasniqi

Valbona Krasniqi

Resmije Kida

Fatmira Breçani

Viola Shqau

Liri Rasha

Diellza Ferizi

Maria Prifti

Diana Kolukaj

Rinesa Deshishku


Tags: Resmije Ameti, Resmije Ahmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018