A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Revolt Klan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Revolt Klan është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Revolt klan is one of the most popular groups in Albania. Revolt Klan are : Bruno Pollogati and Febi Shkurti They had their first appearance in Top-Fest 2 in the year 2006 where their song was listed in the 10 most voted songs of this festival. After a short time Revolt Klan produced their first Video which was a successful collaboration with MAX Production. The song titled ‘Fjale nga Zemra‘ was presented in the famous show Lienea Blu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Bruno Pollogati

Anëtar i grupit

Febi Shkurti

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Akoma
Xhane
Jemi, S'jemi
Per Ty Shqiperi
Shtojzovalle
BMSHF
Tu Nombre
Adesso Balla
Wanna Be Number One
Won't Surrender


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Plisat

Alternative

Dreams

Alar Band

Natyral

Spirit Voice

Marigona

Grupi Mister

Ligji Rruges

WNC


Tags: Revolt Klan, Revolt Clan, Febì Shkurtì, Bruno Pollogati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018