A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Otilia & Revolt Klan - Won't Surrender


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2014

2014-07-02T12:28:08

Ref...
Won’t surrender my love
The beat of my heart
Is only for you
Won’t surrender my love
Take me to a new start
Of loving so true

Every time you are far away
Wish I could rewind
Days when you were with me
Every time you’re away
I need love.. love
Help me God
To get trough this now
Help me please
I’m down on my knees
I need love
I need it closer now

Can you give me
Some air to breath
Cause I need it the most
When you’re not here with me
Need to hold you so tight
All the night.. night

Can you hear me
I don’t wanna be all alone
Need to release the pain in my heart
Can you feel me
Even tho’ now you are gone
Things in my mind
Going wild


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018