A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Revolt Klan - Shtojzovalle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2015

2015-05-22T07:00:01

Asnje jo s`esht si ajo
dhe era pas e ndjek kudo

xheloze dhe hena esht per te
Gjithmon

Me Zanat e malit ajo ngjan ...sa bukur
shume mistere brenda saj mban ...si Flutur

sonte sa bukur po kercen
uooo...

Ref...
Erdhe ti dhe ndieva me mijera endrra
erdhe ti dhe ndieva buzet e embla
Shpirtit leht i fole
e di pranveren ti ma solle
ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj gezimi zemren ma mbushe
sonte prane meje ti si nje Shtojzovalle je..

i buzqesh diellit kur del
dhe lulet celin kudo shkel

magjepse
si yjet
syte e saj
me ngjajne

ti ngjyrat e veres mi sjell pran
sa bukur

aromen e detit e shperndan si Flutur

sonte sa bukur po kercen
uooo...

Ref...
Erdhe ti dhe ndieva me mijera endrra
erdhe ti dhe ndieva buzet e embla
Shpirtit leht i fole
e di pranveren ti ma solle
ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj gezimi zemren ma mbushe
sonte prane meje ti si nje Shtojzovalle je..

ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj e gezimit


Ky tekst u dërgua nga Adi_valona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018