A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rezarta Hoxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37
BIOGRAFIA: Rezarta Hoxhaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Tetor 2012, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Vajzat E Jugut". Më datë 31 Tetor 2013, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Motra", në bashkëpunim me Vitori Balili. Më datë 7 Korrik 2014, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Hajde O Zemer". Më datë 11 Prill 2016, Rezarta Hoxhaj & Jonus Gropa publikojnë videoklipin "Arome Gjeraqine". Më datë 10 Janar 2017, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Portat Mos Mi Mbyll". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llambrini Nano

Eglantina Doko

Jolanda Kojlovic

Laxarela

Luljeta Konomi Haxhi

Merushe Xhihani

Teuta Dyrmishi

Elejda Dosi

Blerta Agolli

Juli Cenko


Tags: Rezarta Hoxhaj

Krijo Një Kartolinë