A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rezarta Shkurta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rezarta Shkurta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ne moshen 18 vjeçare terhiqet nga bota e artit dhe fillon studimet ne dy fusha qe shpejt te shendrrohen edhe ne pasjonet e saj: pikuture dhe balet modern. Ne vitin 2000 fillon studimet ne liceun artistik Durres ku dallohet si nje piktore klasike. Ne vitin 2004 ne qytetin e Durresit shfaqet ekspozita e pare e saj ne punimet me te mira. 25 dhjetor 2005 merr pjese ne konkursin e bukurise te zhvilluar ne qytetin e Durresit dhe kurorzihet Miss Durresi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sabina Dana

Laura Nezha

Kamela Islamaj

Lili Gjidodaj

Elia Zaharia

Rezarta Smaja

Eltina Minarolli

Marjeta Billo

Erga Halilaj

Barbana


Tags: Rezarta Shkurta, Rrezarta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018