A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rezarta Smaja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Rezarta Smaja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dashuria per muziken fillon qe ne moshen 10 vjecare dhe rastesisht mesuesja e muzikes e degjon neper korridoret e shkolles duke kenduar nje kenge te Whitney Houston. Pas kesaj ajo merr guximin te marre pjese ne festivalet per femjei, fillon studimet per kanto dhe piano sekondare ne shkollen e muzikes 'Prenke Jakova', Shkoder. Gjate kesaj kohe ajo aktivizohet ne 2 grupet korale te mirnjohura "Rozafa Expression-Dirigjent­- Maestro Zef Coba dhe "Sho...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Barbana

Elia Zaharia

Marjeta Billo

Kamela Islamaj

Eltina Minarolli

Alketa Vejsiu

Rezarta Shkurta

Zaimina Vasjari

Jonida Maliqi


Tags: Rezarta Smaja, Rezarta Smaja Rumija

Krijo Një Kartolinë