A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rifat Ibrahimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rifat Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe popullore vajtuese. Më datë 12 Korrik 2018, Rifat Ibrahimi publikon videoklipin "Pa Ty Ndihem Shum I Lire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agresiv

Helio

Imi Nimanbegu

Hamdi Dubovci

Artan Asllani

Jeton Nreca

Shkelzen Krasniqi

Dony2luxe

Brihans Gjini

Gent


Tags: Rifat Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018