A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rina - Kodeina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2019

2019-01-06T15:20:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kodeina" kënduar nga Rina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin