A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Rina Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Harrom". Në Gusht 2016, Albos merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Po Du", në bashkëpunim me Rina Gashi. Në Shtator 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Te Pres". Më datë 1 Mars 2018, Dinni Zejnullahu publikon videoklipin "Ti Kom Fal", në bashkëpunim me Rina Gashi. Më datë 17 Maj 2019, Rina Gashi publikon videoklipin "Mashup (Albanian, Ger...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marjona Metohu

Marigona Vitia

Enkeleda Dervishi

Erza

Sarentina Cako

Jola

Neshi Cakolli

Irida Pojani

Dea Strica


Tags: Rina Gashi

Krijo Një Kartolinë