A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Rina Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Nita Krasniqi & Rina Krasniqi marrin pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Loja Me Muziken". Në Qershor 2003, Nita Krasniqi, Rina Krasniqi & Donat marrin pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Majmun Çita". Në Qershor 2005, Rina Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Çunga Llunga"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dea Sabriu

Ujvesa Jakupi

Rukije Katana

Igzidora Gjeta

Earta Neziri

Princesha Morina

Elsa Mulaj

Vanesa Humolli

Vesa Sinani

Verona Mala


Tags: Rina Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018