A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rino (Rinor Sopjani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Rino (Rinor Sopjani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai e nisi karrierën tri vite më parë në spektaklin e talenteve “The Voice of Albania”, ndërsa tani vazhdon rrugëtimin në muzikë si solo artist. Në vitin 2014, Rino (Rinor Sopjani) merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Më datë 12 Maj 2017, Rino publikon videoklipin "Lamtumirë", një baladë R&B, e cila e ka sjell mjaft në stil këngëtarin Sopjani. Kënga është produkt i Str8Dope Ent, ndërsa për klipin janë kujdesur Imagine Films. Ky projekt ka a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Kevi

Drama

Franc Koruni

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Albert Pestisha

Ekrem Bislimi


Tags: Rino, Rinor Sopjani

Rino (Rinor Sopjani) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë