A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rinor Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rinor Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Pas Rita Orës, Dua Lipës e Era Istrefit tani është radha e një mashkulli që do të thyej kufinjtë me muzikën e tij në tërë Europën. Është fjala për Rinor Kastratin i cili ka lansuar këngën e tij të parë “Dark Night”. Kënga është lansuar në 80 radio të ndryshme në Gjermani, Francë, Austri dhe Zvicër. Ngritja e Rinorit në skenën e muzikës botërore nuk është rastësi. Rinori ka një biografi të pasur. Ai është vet aranzhues dhe producent i këngëve të v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Dalool

Dj Aldo

Deniss Mitcelli

Dj Benity

Alex Lupa

Dritjon Selmani

Dj Vicky

Vali Corleone

Desti Musta

Dj Nago


Tags: Rinor Kastrati, Rinor

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018