A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Rinor Murati është një shkrimtar. Ka përfunduar shkollën e mesme në Gjimnazin "Hasan Nahi" në Prishtinë. Tani do të vazhdojë studimet në Universitetin e Prishtines "Hasan Prishtina", Fakulteti Filozofik - Departamenti i Shkencave Politike dhe në Kolegjin AAB, drejtimi Gjuhë dhe Letërsi Angleze. Rinori është një i ri mjaft aktiv në vendin ku edhe jeton. Shumicën e kohës e lirë,i'a kushton vullnetarizmit. Është kryetar i Kuvendit të Rinjve të Lipjanit dhe vullnetar në shumë orga...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Zeka

Perparim Blakaj

Leonard Shala

Premton Kryeziu

Azem Deliu

Samed Hoxhaj

Mahir Ademi

Kristi Bakiasi

Roelio Pane

Bujar Meholli


Tags: Rinor Murati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018