A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Rinori është një këngëtar. Më datë 13 Qershor 2016, Rinori publikon videoklipin "Ani". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 30 Shtator 2017, Rinori publikon videoklipin "Vet I Ke Fajet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fiori Lc

Avdyl Gjinovci

Bestrimi'g

Ramiz Kelmendi

Mylazim Zere

Ennemys

Emrush Hoti

Fbm

Drill It

Don Endry


Tags: Rinori, Rinor Muleta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018