A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Kastrati (Poete)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rita Kastrati (Poete) është një shkrimtare. Shkollen fillore e perfundoi ne shkollen "Lek Dugagjini" Prizren. Tani mesimet i vijon ne shkollen e mesme " Luciano Motroni" .Qe nga mosha 10-vjeqare ka filluar te shenoj poezi kurse tani shenon dhe tekste kengesh per shum kengtar te ndryshem. Ëndërra e vetme është SUKSESl. Ështe nje vajz qe ka kreativitet per shum gjera. Tani Rita është duke punuar per botimin e librit te saj te pare me poezi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Diana Sadrija

Albana Hajra

Gresa Rudaku

Elsa Fetahaj

Jehona Gashi

Aurela Uka

Yllka Kastrati

Florentina Zukaj

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi


Tags: Rita Kastrati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018