A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Rita Kastrati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Rita Kastrati rrjedh nga nje familje muzikantesh. Aktiviteti i saj lidhur me muziken filloj qe nga shkolla fillore, pastaj vazhdoji te ndjek shkollen e mesme te muzikes "Lorenc Antoni" ne prizren, dhe sot si nje kengtare e pavarur vazhdon ne profesionin e saj si Kengetare profesionale. Për talentin e Ritës duhet të kemi pak më tepër konsideratë, sepse këngën e këndon më shpirt e në mënyrë brilante. Ajo ka publikuar dy këngët e saj të para "Kush p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ilva Latifi

Saelma

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Siciliana Mazi

Elia

Edea Demaliaj

Inna (Ina Kollçaku)

Sheila Haxhiraj

Sijeta Hoti


Tags: Rita Kastrati

Krijo Një Kartolinë