A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ndoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Rita Ndoci është një këngëtare. Ka kohe larg atdheut, por dashuria për Shkodrën nuk ka ndryshuar. Jeta në Gjermani i ka ngjizur një edukatë të jashtëzakonshme për punën. Punon si përkthyese, por asnjëherë nuk e lë pasionin e saj këngën dhe aktivitetet e ndryshme. Për ‘të, burrat gjermanë janë tepër të emancipuar dhe korrektë. Një nga gëzimet e saj më të mëdha është krijimi i familjes së re e vëllait, Frederik Ndocit që e ka qetësuar. Mban lidhje të përditshme me njerëzit në atd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Frederik Ndocit

Motra e

Juli Ndocit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Lila

Mira Kala

Matilda Mati

Anjeza Bicaku

Eralda Jashari

Eriselda Hadri

Jona Jasimi

Eva

Albiona Kolshi

Keda Braja


Tags: Rita Ndoci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018