A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rita Ora - Uneasy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/08/2012

2012-08-24T04:22:46

Këngë e albumit:

"O.R.A."


Why do I keep falling, keep installing bullsh-t in my mind
When waterproof mascara is the key to stop those tell tell signs
My make up is my armor for the dramas that I always fight
Attire is inspired is the other statatements of my life

I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy

Oh oh oh, yea, yea, yea, yea

In the know it's crazy whenever I get myself in that zone
But I know you gotta remember ting tings let's just put them on
This, and if it gets easy, then I feel so uneasy
But I know you'll never forget the fact is that I owe cologne

I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy

Oh oh oh, yea, yea, yea, yea

I feel a rush on me
Come get this cuffs off me
Come get me out of my head
And i'm stuck in sight on what I see
These bulls are blinding me
Makes me crazy, i'm feeling uneasy

I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy

Oh oh oh

I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy
I just can't free my mind
It's making me uneasy

Oh oh oh, yea, yea, yea, yea


Ky tekst u dërgua nga Rirona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018