A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rita Ora - Te Amo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2008

2008-10-20T22:04:37

Verse 1:
Te amo te amo she say's to me.
I hear the pain in her voice.
Then we danced underneath the candleabra
she takes the lead.
That's when i saw it in her eyes it's over.

Chorus:
Then she said Te amo
then she put her hand around me waist.
I told her no she cried Te amo
i told her i'm not gonna run away
but let me go.
My soul has arrived
without asking why.
I said Te amo
wish somebody would tell me what she said.
Don't it mean I love you.
I think it means I love you.
Don't it mean I love you.

Verse 2:
Te amo te amo she's scared to breathe.
I hold her hand i got no choice uhh.
Pulled me out on the beach
danced in the water
I start to leave.
She's begging me
and asking why it's over.

Chorus:
Then she said Te amo
then she put her hand around me waist.
I told her no she cried Te amo
i told her i'm not gonna run away
but let me go.
My soul has arrived
without asking why.
I said Te amo
wish somebody would tell me what she said.
Don't it mean I love you.
I think it means I love you.
Don't it mean I love you.

Bridge:
Yes we can dance.
But you gotta watch your hands.
Watch me all night.
I move under the light because i understand.
That we all need love and i'm not afraid.
I feel the love but i don't feel that way.

Chorus:
Then she said Te amo
then she put her hand around me waist.
I told her no she cried Te amo
i told her i'm not gonna run away
but let me go.
My soul has arrived without asking why.
I said Te amo
wish somebody would tell me what she said
Don't it mean I love you.
I think it means I love you.
Don't it mean I love you.
I think it means I love you I love you.

Te amo te amo don't it mean i love you.


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018