A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rita Ora - How We Do (Party)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  124

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2012

2012-04-17T15:45:08

Këngë e albumit:

"O.R.A."
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

I stumbled up to the window
Opened the curtains to the blinding light
Make up all over the pillow
What went on?What went on?
What went on last night?

You look so sweet while you're dreaming
Holding your bottle of Tanqueray
It isn't even the weekend
Baby that's,how i know,you're the one for me

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

Cause when the sun sets baby
On the avenue
I get the drunk sex feeling
Yeah when I'm with you
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do

We got that sweet hot loving
Dancing in the dark
Out in the streets we're running
Shut down every block
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do

Hungover I think I'm broken
You the fax is a shot of Jack
I said man what are you smoking
But all right,pour a glass,and we're throwing back

Cause when the sun sets baby
On the avenue
I get the drunk sex feeling
Yeah when I'm with you
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

We got that sweet hot loving
Dancing in the dark
Out in the streets we're running
Shut down every block
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do

How we do,that's how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
(and party and bullshit)

And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party
I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

Cause when the sun sets baby
On the avenue
I get the drunk sex feeling
Yeah when I'm with you
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do

We got that sweet hot loving
Dancing in the dark
Out in the streets we're running
Shut down every block
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do

How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
(and party and bullshit)
(and party and bullshit)
(and party and party)


Ky tekst u dërgua nga  tikaltrina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018